MENU
Logo Made in Germany
Представлено Logo BMEL
У співпраці з Logo AUMA
Key-Visual Agro Animal Show 2017

Виставка сільськогосподарських тварин 2017

15 – 17 февраля 2017 – Киев, Украина

Добро пожаловать в Немецкий павильон на Agro Animal Show 2017!

Международная выставка эффективного животноводства

Виставка сільськогосподарських тварин 2017
15 - 17 февраля 2017
Киев, Украина

Ласкаво просимо до Німецького павільйону на AGRO ANIMAL SHOW 2017!

Цього року завдяки підтримці Федерального міністерства харчової промисловості та сільського господарства Німеччини (BMEL), а також Німецького економічного комітету з організації виставок і ярмарок (AUMA) 36 компаній і один спiв-експонент з Німеччини презентують відмінні продукти та послуги для тваринництва, зернообробки та вирощування й логістики плодів та овочів провідним партнерам з усіх регіонів України.

Україна, разом з США і Росією, є одним з найважливіших ринків для німецьких виготівників сільськогосподарського устаткування, насіння, інгредієнтів для кормів та ветеринарної продукції за межами Європейського Союзу. Німецькі виробники щорічно інвестують півмільйона євро в наукові дослідження і розробку нових продуктів, що дозволяють зменшити енергоспоживання та мінімізувати втрати.

Підвищення ефективності сільського господарства України є без сумніву важливим аспектом співпраці між Україною і Німеччиною. Німецькі компанії прагнуть навчати їх персонал і створювати нові робочі місця в різних регіонах України. В даний час на українському ринку представлені майже всі німецькі виробники сільськогосподарського устаткування, насіння, інгредієнтів для кормів та ветеринарної продукції. Відомим компаніям, а так само тим, які тільки відкривають український ринок, Німецький павільйон пропонує унікальну можливість презентувати свої продукти.

Федеральне міністерство харчової промисловості та сільського господарства (BMEL), Німецький економічний комітет з організації виставок і ярмарок (AUMA) і Асоціація DLG e.V. бажають всім учасникам успішної виставки і тепло вітають всіх відвідувачів Німецького павільйону.

Учасники виставки в Німецькому Павільйоні

Продукти

Neuero Farm- und Fördertechnik GmbH
Storage, 70.000 t, Damietta, Egypt
Номер стенду: E 211

Stela Laxhuber GmbH
Allseeds Black Sea LLC_MDB-XN 3-17-S
Номер стенду: E 231

Phytobiotics Futterzusatzstoffe GmbH
SANGROVIT<sup>®</sup>-product line
Номер стенду: E 264

DLG Service GmbH
Agritechnica
Номер стенду: E 314

Big Dutchman International GmbH
Modern poultry production
Номер стенду: E 261

SILOKING Mayer Maschinenbau GmbH
SILOKING TrailedLine
Номер стенду: E 266

Показати всіх Німецьких експонентів та продукти

Новини та інновації

VARITRON 220 Platinum TERRA TRAC: самохід з проміжним бункером об'ємом 2 т
2-рядний, перевантажувальний бункер об'ємом 2 т, висока ефективність сепарації, гусеничний ходовий механізм, 354 к. с. Самохід VARITRON 220 Platinum підходить господарствам, які перевантажують безпосередньо в контейнери або прицепи. Машина відрізняється можливістю комбінування різних підкопуючих... | Подальша література

Труби та елементи труб з футеровкою
| Подальша література

BoomSight – інтелігентна система автоматичного контролю штанги за допомогою лазерного сканування поверхні поля
Система BoomSight призначена розширити можливості BoomControl. Тут з допомогою лазера повністю сканується ділянка поля по всій ширині захвату штанги. При цьому відчутність реагування штанги автоматично регулюється в залежності від рельєфу поля. В результаті, штанга не просто реагує на виникнення ... | Подальша література

Новини та інновації
Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.