MENU
Logo Made in Germany
Представлено Logo BMEL
У співпраці з Logo AUMA
Key-Visual Agro Animal Show 2017

Виставка сільськогосподарських тварин 2017

15 – 17 февраля 2017 – Киев, Украина

Добро пожаловать в Немецкий павильон на Agro Animal Show 2017!

Международная выставка эффективного животноводства

Виставка сільськогосподарських тварин 2017
15 - 17 февраля 2017
Киев, Украина

Ласкаво просимо до Німецького павільйону на AGRO ANIMAL SHOW 2017!

Цього року завдяки підтримці Федерального міністерства харчової промисловості та сільського господарства Німеччини (BMEL), а також Німецького економічного комітету з організації виставок і ярмарок (AUMA) 36 компаній і один спiв-експонент з Німеччини презентують відмінні продукти та послуги для тваринництва, зернообробки та вирощування й логістики плодів та овочів провідним партнерам з усіх регіонів України.

Україна, разом з США і Росією, є одним з найважливіших ринків для німецьких виготівників сільськогосподарського устаткування, насіння, інгредієнтів для кормів та ветеринарної продукції за межами Європейського Союзу. Німецькі виробники щорічно інвестують півмільйона євро в наукові дослідження і розробку нових продуктів, що дозволяють зменшити енергоспоживання та мінімізувати втрати.

Підвищення ефективності сільського господарства України є без сумніву важливим аспектом співпраці між Україною і Німеччиною. Німецькі компанії прагнуть навчати їх персонал і створювати нові робочі місця в різних регіонах України. В даний час на українському ринку представлені майже всі німецькі виробники сільськогосподарського устаткування, насіння, інгредієнтів для кормів та ветеринарної продукції. Відомим компаніям, а так само тим, які тільки відкривають український ринок, Німецький павільйон пропонує унікальну можливість презентувати свої продукти.

Федеральне міністерство харчової промисловості та сільського господарства (BMEL), Німецький економічний комітет з організації виставок і ярмарок (AUMA) і Асоціація DLG e.V. бажають всім учасникам успішної виставки і тепло вітають всіх відвідувачів Німецького павільйону.

Учасники виставки в Німецькому Павільйоні

Продукти

Urban GmbH & Co. KG
Automatic calf feeder Alma Pro
Номер стенду: E 213

Neuero Farm- und Fördertechnik GmbH
Storage, 70.000 t, Damietta, Egypt
Номер стенду: E 211

HORSCH Maschinen GmbH
HORSCH Maestro
Номер стенду: E 262

DLG Service GmbH
Agritechnica
Номер стенду: E 314

Convex International GmbH
Grain elevator with storage capacity 100.000 tons
Номер стенду: F 223

Amandus Kahl GmbH & Co. KG
Complete Feed Mills
Номер стенду: E 223

Показати всіх Німецьких експонентів та продукти

Новини та інновації

Maestro SW – Contour Farming
HORSCH ContourFarming – це автоматична система регулювання частоти дозування окремих посівних модулів на поворотах лінії руху машини. Для широкорядного посіву зернових та технічних культур (кукурудза, соняшник, цукрові буряки та ін.) традиційно задається не вагова, а чисельна норма висіву, яка ві... | Подальша література

SILOKING Data – поєднання безпроводного управління системою зважування і електрогідравлічними функціями змішувача-кормороздавача з ПЗ Feeding Management.
SILOKING Data – просто и разумно. SILOKING Data – сочетание беспроводного управления системой взвешивания и электрогид-равлическими функциями смесителя-кормораздатчика с ПО Feeding Management. Планирование рациона осуществляется на базе нового бесплатного ПО SILOKING Feeding Manage... | Подальша література

Сепаратор ZZ для очищення зернових
| Подальша література

Новини та інновації
Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.