MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

Німецький павільйон

Продовольство та сільське господарство є предметами, які безпосередньо торкаються всіх громадян.

Головні цілі BMEL включають стимуляцію збалансованої, здорової дієти і безпечних продуктів харчування, гарантуючи безпеку повсякденних товарів, сприяючи розробці ясних споживчих прав і допомагаючи забезпечити, щоб сільськогосподарський сектор був міцним і здатним виконувати завдання, які від нього потрібні.

У нашому глобалізованому світі центральні політичні теми набувають все більшого міжнародного значення. Це відноситься і до областей діяльності BMEL. BMEL бере на себе ряд завдань, пов'язаних з переговорами і рішеннями всередині Європейського союзу по сільському господарству, споживчій політиці і продовольству, а так само з питань міжнародної співпраці, таким як наприклад, глобальне постачання продовольства, зняття бар'єрів в міжнародній торгівлі, відкриття нових ринків і останнє, але не менш важливе, встановлення добрих двосторонніх відносин з країнами на всіх континентах. Цю роботу підтримує персонал BMEL в німецьких посольствах і представництвах по всьому світу.

Сільськогосподарський експорт Німеччини є міцною основою сільськогосподарського виробництва - навіть за часів кризи.

Німецький фермер заробляє майже одне євро з п'яти від експорту, німецька харчова промисловість майже одне з чотирьох. Отже експорт має для німецьких виробників головне значення для створення робочих місць і для розвитку наших сільськогосподарських районів.

Це вимагає безперервних зусиль по ліквідації будь-яких існуючих бар'єрів у тарифному, фітосанітарному і ветеринарному законах, а так само активного збереження ринку з фланговою діяльністю, яка залучає тих, хто ухвалює рішення.

Контакт:
Федеральне міністерство харчової промисловості та сільського господарства

Відділення торговельно-промислових ярмарків:
Телефон: +49 228 995294538
Факс: +49 228 995294307
E-mail: messen@bmel.bund.de  
Інтернет: www.bmel.de  

Офіс в Бонні
П/с 14 02 70, 53107 Бонн

Офіс в Берліні
11055 Берлін

 

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.