MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

Виставка сільськогосподарських тварин 2017

http://www.animal-show.kiev.ua

15 - 17 лютого 2017 року
Київ, Україна

Agro Animal Show є найважливішою платформою для тваринницького господарства і агротехніки в Україні. На останній виставці 514 компаній з 19 країн показали свій повний асортимент сучасних рішень для тваринницького господарства та агротехніки. Офіційні павільйони з Нідерландів, Франції та Німеччини підкреслили міжнародний характер виставки.

З площею 32,5 млн. гектарів сільгоспугідь і великим об'ємом родючого чорнозему сільськогосподарський сектор України забезпечує величезний потенціал. У 2016 році урожай зернових знову досяг високого рекордного рівня 64 млн. тонн, 40,7 млн. тонн з яких прогнозується на експорт.

Сільське господарство завжди було одним з головних секторів української економіки - його частка у ВВП в 2015 році склала 14 %, і вперше після 2013 року Україна подвоїла імпорт сільськогосподарських машин в першій половині 2016 року у порівнянні з 2015 роком.

Україна займає 8-е місце в світі по виробництву свійської птиці та яєць, виробляючи щорічно приблизно 20 мільярдів яєць (5 % з них йде на експорт) і 1 млн. тонн м'яса птиці (частка експорту - близько 14 %). Тваринництво, первинна переробка, а так само виробництво і зберігання комбікормів потребують також великих інвестицій, що забезпечує таким чином чудові можливості підприємницької діяльності для зарубіжних виробників.

More information about Agro Animal Show 2017 in AUMA's trade fair database
Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.