MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017
назад до контактів

Німецьке сільськогосподарське товариство - DLG

Німецьке сільськогосподарське товариство (‘DLG', Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft) є однією з провідних членських організацій Європи в міжнародних продовольчому та сільськогосподарському секторах. Воно було засноване в 1885 році інженером і письменником Максом Эйтом. Сьогодні DLG має близько 23 000 індивідуальних та корпоративних членів. Як політично, так і матеріально незалежне товариство DLG сприяє обміну знаннями і досвідом міжнародних фахівців, провідних галузевих підприємств, дослідницьких та інших спеціальних організацій у всьому світі. Кістяк членів DLG складають фермери, консультанти, професіонали та експерти сільського господарства і харчової промисловості з усіх куточків світу.

DLG має 200 працівників, які зайняті повний робочий день, і може заручитися підтримкою ще 3000 добровільних експертів для співпраці при виробленні рішень різних проблем, що стоять перед сектором. Безліч комітетів, робочих груп, комісій формують основу для підтримки компетенції та спадкоємності в спеціальній технічній роботі. DLG проводить змагання за якість кормів та продовольчих продуктів і випробування сільськогосподарських машин і знарядь в польових умовах. Крім того, DLG організовує відомі міжнародні спеціалізовані виставки. Деякі з найвідоміших:

Agritechnica 2011, міжнародна виставка DLG сільськогосподарської техніки та обладнання, 15 - 19 листопада 2011, виставковий майданчик, Ганновер (13 та 14 листопада - дні попереднього перегляду)
EuroTier 2012, міжнародна виставка DLG з тваринництва та птахівництва, 13 - 16 листопада 2012, виставковий майданчик, Ганновер
Anuga FoodTec 2012, провідна виставка технологій харчової промисловості, 27 - 30 березня 2012, Кельн (при співпраці з KölnMesse)
 

Відзначивши незліченні віхи у розвитку галузі, ці виставки виросли і представляють собою провідні платформи для демонстрації ультрасучасних продуктів і послуг, а так само сприяння професійному обговоренню новітніх методів і трендів в сільськогосподарському виробництві і харчовій промисловості.

За додатковою інформацією, будь ласка, відвідайте нашу веб-сторінку:
www.DLG.org.

Контактна адреса:Німецьке сільськогосподарське товариство
Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft DLG e.V. Eschborner Landstr. 122
60489 Frankfurt
Germany

Телефон: +49 6924788-0
Факс: +49 6924788-110

E-mail: info@dlg.org
Інтернет: www.dlg.org

 

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.