MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

Deutsche Vilomix Tierernährung GmbH

Номер стенду: E 235

www.vilomix.de
info@vilomix.de

Про нас

Компанія Deutsche Vilomix є одним із провідних виробників преміксів та мінеральних кормових добавок на німецькому ринку. Основними клієнтами компаії є комбікормові заводи та сільськогосподарські трейдери на всій території Федеративної Республіки Німеччини. Експорт продукції в країни Європи та поза її межі постійно росте. Виробництво преміум кормів є початком ланцюга виробництва високоякісних харчових продуктів тваринного походження. У жодному іншому секторі якість і довіра не йдуть так близько один до одного, як в харчовій промисловості. Саме тому ми надаємо найбільшого значення нашому управлінню системою якості. Компанія Deutsche Vilomix є частиною Датського кооперативу DLG, найбільшого постачальника фермових господарств в Данії з оборотом понад € 7.9 млрд у 2015 році. Будучи частиною DLG, компанія Deutsche Vilomix інтенсивно займається інноваціями і розвитком продуктів, та постійно включає новітні дослідження та розробки у свою продукцію.

Вироби

Інноваційні продукти компанії DEUTSCHE VILOMIX є результатом останніх наукових досліджень у поєднанні з практичним досвідом. Чітка концепція продукту з індивідуальними преміксами та мінеральними кормовими добавками для різних галузей виробництва кормів для тварин - це наш внесок в ефективну годівлю тварин і ведення тваринницького господарства.
За кордоном, продукція продається під зареєстрованою торговою маркою "VILOFOSS®”.

Премікси: розроблені згідно вимог виробників комбікормів, пропонуються для різних видів тварин та виробничих потужностей. Виготовляються згідно рекомендацій компанії Deutsche Vilomix або побажаннями клієнта.

Мінеральні добавки і спеціальні продукти: асортимент продукції охоплює годівлю великої рогатої худоби, свиней, птиці, коней, овець та дрібних тварин, і залишає мало видів неохопленими.

Контакти

Адреса
Deutsche Vilomix Tierernährung GmbH
Bahnhofstr. 30
49434 Neuenkirchen-Vörden
Germany

Телефон: +49 5493 98700
факс: +49 5493 98790

Valery Filsiuk
Export-Manager
Телефон: +49 5493 987045
vfisiuk@vilomix.de

Представник
ТОВ
вул. Б. Хмельницького, 212
79024 Львів
Україна

Телефон: +380 32 2933330
факс: +380 32 2933773

info@kupavaagro.com.ua
www.kupavaagro.com.uaBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Phytobiotics Futterzusatzstoffe GmbH
Номер стенду: E 264