MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

SAATEN-UNION GmbH

Номер стенду: E 313

www.saaten-union.de
service@saaten-union.de

Про нас

ЗААТЕН-УНІОН - це об'єднання семи селекційних підприємств з більш ніж 100-річним селекційним досвідом. Секрет нашого успіху - практичний досвід, технологічне лідерство та безпрецедентне портфоліо, яке складається з понад 40 сортів сільськогосподарських культур для всіх регіонів Європи.Вироби

В Україні, портфоліо ЗААТЕН-УНІОН складається з більш ніж 40 сортів і гібридів. Сорти, такі як Мулан (озима пшениця), Наомі (озимий ячмінь), Фугато (гібридне жито), Хюбері та Хюлюкс (гібридна озима пшениця) успішно вирощуються протягом останніх кількох років. Гібриди кукурудзи від ЗААТЕН-УНІОН - Зузанн, ЗУМ 0307, ЗУМ 0235, Драва 404, ІСХ 303, ОС 378, ОССК 396, ОС 398 тощо, успішно задовольняють потреби українського ринку. Вони показують - високу врожайність, швидку віддачу вологи, здатність листя довго залишатись зеленими та стійкість хвороб. Гібриди соняшника - Параізо 1000 КЛ Плюс, Луція КЛ Плюс, IH 5543 IMI, Морена КЛ, Параізо 102 CL, Санфлора КЛ та Тамара КЛ придатні для технології вирощування «Clearfield®» і новітньої технології «ClearfieldPlus®». Велека, Вокил, ЗУ Кларіса, ЗУ Інеса - гібриди стійкі до основних рас вовчка (AF) та прості гібриди - Суперсол і Манету. ЗААТЕН-УНІОН це насіння європейської якості, німецький підхід до менеджменту і українська щирість у ділових відносинах.

Гібрид кукурудзи Зузанн

Гібрид кукурудзи Зузанн

ЧУДОВИЙ СИЛОС – ЧУДОВЕ ЗЕРНО: кукурудза з високим виходом силосу, крохмалю та урожаю зерна в усіх областях. Завдяки своїй енергії має велике зерно та велику кількістю рядків у качані. Максимальний потенціал урожайності для кременестих гібридів.

www.saaten-union.com.ua/index.cfm/action/varieties/c...

Cоняшник Луція КЛ Плюс

Cоняшник Луція КЛ Плюс

Луція КЛ Плюс – це новий зареєстрований гібрид соняшнику, який доповнив портфоліо ЗААТЕН-УНІОН УКРАЇНА у 2015 році. Поєднання середньораннього цвітіння та середньопізньої стиглості зерна дозволяє отримувати високий урожай. Луція КЛ Плюс стійкий до усіх відомих рас несправжньої борошнистої роси, також має стійкість до склеротинії та фомопсису. Технологія «Clearfield Plus®» дозволяє фермеру використовувати «Eurolightning Plus» для кращого контролю бур'янів і вовчку.

www.saaten-union.com.ua/index.cfm/action/varieties/c...

Гібридна озима пшениця Хюбері

Гібридна озима пшениця Хюбері

Хюбері один із двох доступних гібридів озимої пшениці в Україні. Це потужний гібрид із масивною кореневою системою та видатним кущінням, що дозволяє зменшити норму висіву до 150 зерен на м2. Хюбері сердньопізній гібрид з високим потенціалом урожайності, високою стійкістю до хвороб стебла, листя і колоса та найвищими хлібопекарськими якостями. Придатний до ранньої сівби та різноманітних стресів. Немає сумнівів в тому, що Хюбері задовільнить усі потреби фермерів.

www.saaten-union.com.ua/index.cfm/action/varieties/c...

Контакти

Адреса
SAATEN-UNION GmbH
Eisenstr. 12
30916 Isernhagen
Germany

Телефон: +49 511 72666-0

Dr. Vitaly Dvornik
Телефон: +380 50 413 6178
vitaliy.dvornik@saaten-union.com.ua

Представник
ЗААТЕН-УНІОН УКРАЇНА
провулок В. Жуковського, 13/16
03022 Київ
Україна

Телефон: +380 44 2299779
факс: +380 44 2299779

info@saaten-union.com.ua
www.saaten-union.com.uaBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.