MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

Urban GmbH & Co. KG

Номер стенду: E 213

www.urbanonline.de
info@urbanonline.de

Про нас

Ексклюзивний дилер німецької фірми Urban в Україні, фірма «Ефективні системи у тваринництві», пропонує інноваційну техніку та передові концепції для вирощування телят.

Молочні шаттли та автонапувалки фірми Урбан – світового лідера з виробництва обладнання для вирощування телят , вже працює у понад 150 кращих господарствах України, що дає можливість вирощувати власний високопродуктивний молодняк в 2 – 3 рази дешевше, ніж імпортувати.Вироби

Молочні шаттли та автонапувалки фірми Урбан – світового лідера з виробництва обладнання для вирощування телят , вже працює у понад 150 кращих господарствах України, що дає можливість вирощувати власний високопродуктивний молодняк в 2 – 3 рази дешевше, ніж імпортувати.
Автонапувалка Альма Про

Автонапувалка Альма Про

З автонапувалкою Альма Про від Урбан, яка працює 24 години на добу, ви отримаєте здорових телят та досягнете найкращих результатів у вирощуванні ремонтного молодняка, оскільки випоювання здійснюється малими порціями, що наближено до природного утримання, індивідуально для кожного теляти. Автоматизація процесу дозволяє мінімізувати людський фактор, контролювати здоров'я поголів'я, та покращує гігієну утримання.

www.urban-feeder.com/automatic-calf-feeders/alma-pro/

Контакти

Адреса
Urban GmbH & Co. KG
Auf der Striepe 9
27798 Wüsting
Germany

Телефон: +49 44 849380-0

Dimitri Bessonov
Export / Osteuropa
Телефон: +49 4484 938036
dbessonov@urbanonline.de

Представник
Ефективні системи у тваринництві
Світла 11
36008 Полтава
Україна

Телефон: +380 532 656567

info@estw.com.ua
www.estw.com.uaBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.