MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

Prüllage Systeme GmbH

Номер стенду: E 234

www.pruellage.de
info@pruellage.de

Про нас

Ключем до економічного успіху будь-якого тваринницького підприємства виступає здорове, високопродуктивне поголів’я. Однак на його стан впливає безліч факторів. Саме через це компанія «Прюллаге» (Prüllage) пропонує рішення щодо комплексного утримання у сфері свинарства. Ми подбали про кожен аспект успіху, аж до найдрібніших деталей. Ми пропонуємо своїм клієнтам рішення у сфері утримання, технології комбікормового виробництва, кондиціювання повітря, зберігання кормів та електротехнічної інженерії. Всі елементи обладнання розроблені таким чином, щоб вони працювали комплексно та підпорядковувалися централізованому контролю. Наша компанія не пропонує жодних серійних систем. Ми пропонуємо рішення, які найкращим чином підходять саме для Вас, Вашому поголів’ю та потребам Вашого бізнесу. Наша команда професіоналів буде супроводжувати Вас від першої консультації та до завершення будівництва, а також і в майбутньому.

Вироби

Системи комплексного утримання у сфері свинарства та птахівництва. Системи утримання, системи подачі корму і води, кондиціювання повітря, зважування худоби, управління.

Контакти

Адреса
Prüllage Systeme GmbH
Gewerbering 6
D-49451 Holdorf
Germany

Телефон: +49 5494 98000-0
факс: +49 5494 6544

Ludger Prüllage
general manager
Телефон: +49 5494 98000-0
info@pruellage.de

Представник
Компанія «Demchak»
вул. Ботанічна 1, Київська область
08300 Україна
Ukraine

Телефон: +380 6746 45448

nikolai.demchak@gmail.comBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.