MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

WEDA Dammann & Westerkamp GmbH

Номер стенду: E 251

www.weda.de
info@weda.de

Про нас

WEDA розробляє індивідуальне рішення для кожного клієнта. Незалежно від розміру об'єкта, складні комп'ютеризовані і інтелектуальні системи оптимізують утримання свиней і зменшують витрати. Розробка індивідуальної концепції для кожної свиноферми.

Виготовлені за індивідуальними схемами системи рідкого кормління для всіх поколінь свиней. Міцні і надійні системи сухого кормління відповідно до всіх ваших вимог. Високоякісне обладнання для свинарників на найвищому рівні. Вбудоване обладнання для контролю клімату та вентиляції в кожному свинарникуВироби

Розробка індивідуальної концепції для кожної свиноферми. Виготовлені за індивідуальними схемами системи рідкого кормління для всіх поколінь свиней. Міцні і надійні системи сухого кормління відповідно до всіх ваших вимог.
Високоякісне обладнання для свинарників на найвищому рівні. Вбудоване обладнання для контролю клімату та вентиляції в кожному свинарнику.

Системи кормління WEDA (рідкі чи сухі)

Системи кормління WEDA (рідкі чи сухі)

Weda пропонує цілісне портфоліо систем кормління в різноманітних варіаціях, починаючи звисокорентабельних систем рідкої годівлі з комп'ютерним управлінням і налаштуванням до напівавтоматичної системи для сухого кормління.

www.weda.de/en/liquid-feeding

Обладнання для свинарників

Обладнання для свинарників

Ми пропонуємо гнучку систему обладнання модульної конструкції для свинарників. Сучасні
технологічні системи будівництва власного виробництва враховують особливі характеристики всіх виробничих циклів, які створюють умови для чудового розвитку тварин від свиноматки до моменту завершення відгодівлі свині, яка готова до реалізації.

www.weda.de/en/house-equipment

Технології контролю стану навколишнього середовища

Технології контролю стану навколишнього середовища

Наші сучасні технології контролю навколишнього середовища забезпечують ефективні кліматичні умови в свинарнику, починаючи з систем вентиляції аж до опалення та охолодження обладнання. Продукція Weda завжди буде гарантувати найбільш сприятливі кліматичні умови всередині вашого свинарнику.

www.weda.de/en/environmental-control-technology

Новини та інновації

„Nutrix+“ – нове покоління техніки годівлі для самих маленьких 

Техніка ВЕДА-Nutrix+ вперше в своїй сфері дає можливість роздавати дуже маленькі порції: розпочинаючи із замінників молока і закінчуючи йогуртом і престартером. Завдяки такої годівлі підсисні поросята отримують харчування, ідеальне для свого віку. Можливість розширення дозволяє укомплектовувати установку трьома змішувачами, а також дає можливим застосовувати різні кормові сумуші. В наявності є автоматичне дозування, керована комп'ютером опція індивідуальної настройки температури замішування. Важливий момент: максимально високий рівень гігієни залишається незмінним, так як техніку Nutrix+ також можливо очищати кислотними і лужним розчином.

Контакти

Адреса
WEDA Dammann & Westerkamp GmbH
Am Bahnhof 10
49424 Lutten
Germany

Телефон: +49 4441 8705-0
факс: +49 4441 5500

Hmayak Hambardzumyan
Export Manager
Телефон: +49 4441 8705-621
h.hambardzumyan@weda.de


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.