MENU
Logo Made in Germany Agro Animal Show 2017

Експоненти та продукти

39експонентів знайдено

agrotop GmbH

Agrotop является одним из мировых лидеров по форсунок и аксессуаров для сельскохозяйственного опрыскивания. Вентури сопла, как TurboDrop HiSpeed, AirMix.

Ambros Schmelzer & Sohn GmbH & Co. KG

Фірма Ambros Schmelzer & Sohn GmbH & Co KG була заснована в 1913 році і відноситься до провідних виробників вентиляційного устаткування, системи труб і зернозберігання.

Big Dutchman International GmbH

Компанія BD вже тривалий час є провідним підприємством на світовому ринку в галузі обладнання та комплексних споруд для інтенсивного вирощування,утримання,годівлі свиней та птиці.

BIOPRIM LLC

Біопрім - компанія із 100% Європейським капіталом. Ми є офіційним постачальником високоякісних кормових добавок для сільськогосподарських тварин провідних Європейських виробників.

T.H. Buschhoff GmbH & Co. KG

фірма Бушхофф - це Ваш компетентний партнер в галузі зернової техніки!

Caisley International GmbH

CAISLEY є виробником візуальних, електронних та генотипових вушних бирок та пропонує спектр вушних бирок, затверджених ІКАР для національної ідентифікації тварин.

Convex International GmbH

Сonvex Intern. GmbH - постачальник сільськогосподарської техніки, обладнання для елеваторів, переробки зерна та зернобобових, харчової та комбікормової індустрій, тваринництва.

Dr. Eckel Animal Nutrition GmbH & Co. KG

Dr Eckel is an international supplier of innovative feed additives for modern animal nutrition: phytogenic feed additives, pre-and probiotics, acidifiers and mycotoxin binders.

Deutsche Vilomix Tierernährung GmbH

Будучи одним з провідних виробників на німецькому ринку, компанія Deutsche Vilomix виробляє вітамінно-мінеральні комплекси для тварин під будь-які потреби клієнта.

DLG Service GmbH

DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) є провідною організацією аграрного сектору в Європі і організатором спеціалізованих виставок, у т.ч. AGRITECHNICA, EuroTier.

Franz Eisele & Söhne GmbH & Co. KG

EISELE is a manufacturer of slurry equipment (pumps, mixers, silos) for modern slurry management and of components for biogas plants (pumps, mixers) as well.

Frank Lemex

Франк Лемекс поставляє понад 10 тис. видів запчастин до ґрунтообробної техніки відомих виробників Європи.

Grimme Landmaschinenfabrik GmbH & Co. KG

Grimme - світовий лідер техніки для картоплярства. Компанія пропонує широкий вибір машин для цукрових буряків. ASA-LIFT-це професійне обладнання для збирання урожаю різних овочів.

Hellmann Poultry

Все равно, будь это Канада, Россия или Корея: разработанные или проведенные проекты Hellmann можно встретить более чем в 30 странах мира.

DP HOLMER UKRAINE

«Хольмер» (Holmer Maschіnenbau Gmb) – один із провідних виробників самохідної бурякозбиральної техніки у світі. Штаб-квартира знаходиться у Баварії, Німеччина.

HORSCH Maschinen GmbH

HORSCH є одним з провідних виробників машин для обробки грунту, посіву та захисту рослин в світі. Дилерська мережа HORSCH обслуговує всі важливі аграрні регіони України.

Josera GmbH & Co. KG

Більше 70 років Йозера є першокласним німецьким сімейним підприємством середнього розміру, яке відоме як професійний спеціаліст в галузі годівлі тварин.

Amandus Kahl GmbH & Co. KG

Complete Feed Mills, Plants and Machines, Complete Plants for Oat Processing, Complete Plants for Sunflower Seeds Processing, Complete Ricemills, Complete Freezing Facilities.

Minitüb GmbH

Minitube is the leading producer and supplier for reproduction technology in farm animals in the fields of artificial insemination, embryo transfer and related biotechniques.

Neuero Farm- und Fördertechnik GmbH

Фірма Neuero: елеватори, обладнання для виробництва комбікорму зерносховища, шахтні сушарки до 250т/год, механічні, пневматичні транспортери, зерноочисне обладнання.

Phytobiotics Futterzusatzstoffe GmbH

Phytobiotics in Eltville, Germany, offers feed additives focused on intestinal health, stress reduction and the increased bioavailability of nutrients for all livestock animals.

Prüllage Systeme GmbH

Компанія «Прюллаге» (Prüllage) пропонує комплексні рішення щодо утримання в сфері свинарства та птахівництва.

SAATEN-UNION GmbH

ЗААТЕН-УНІОН це об’єднання семи сільськогосподарських селекційних підприємств з своєю селекцією та дистрибуцією зернових, кукурудзи, соняшника, олійних і кормових культур у Європі.

SILOKING Mayer Maschinenbau GmbH

Під брендом SILOKING Mayer Maschinenbau GmbH виробляє інноваційну і розумну техніку для годівлі ВРХ для сучасних, орієнтованих на майбутнє, професійних ферм.

Stela Laxhuber GmbH

Stela Engineering GmbH – компанія, яка займається проектуванням і постачанням обладнання для приймання, транспортування, очищення, сушіння та зберігання врожаю.

Strube GmbH & Co. KG

ШТРУБЕ - це міжнародна компанія,яка відома своїм успішним виробництвом високоякісного насіння та його подальшим збутом на міжнародному рівні.

Stefes

«Штефес» понад 19 років працює на ринку пестицидів України. Маємо 24 реєстрацій засобів захисту на цукровий буряк, ріпак, пшеницю, кукурудзу.

Urban GmbH & Co. KG

Ексклюзивний дилер німецької фірми Urban в Україні, фірма «Ефективні системи у тваринництві», пропонує інноваційну техніку та передові концепції для вирощування телят.

Hugo Vogelsang Maschinenbau GmbH

Фірма Фогельсанг це міжнародний виробничий концерн зі штаб-квартирою в м. Ессен / Олдб. Компанія розробляє та виготовляє обладнання для сільського господарства.

WEDA Dammann & Westerkamp GmbH

WEDA розробляє індивідуальне рішення для кожного клієнта.

Wilhelm Stoll Maschinenfabrik GmbH

Група компаній Штолль розробляє і виробляє фронтальні навантажувачі та підходящі робочі органи для тракторів від 10 до більше ніж 300 к.с.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.